O mnie

Remonty pewnie wielu z Was kojarzą się z bałaganem, chaosem i hałasem wiertarki. I coś w tym jest ; )

Jednak dla mnie remont to okazja, aby poszaleć i wyrazić siebie za pomocą aranżacji wnętrza. Dobieranie koloru farb do danego pomieszczenia, wybieranie wykładzin i podłóg. Co z tego, że potem miałam sprzątania co nie miara.

Dobrze się bawiłam dekorując dom i tylko to się liczy! 🙂

Nawet czytanie o aranżacjach wnętrz czy budowach i metamorfozach domów i mieszkań sprawia mi radość.

Uwielbiałam i nadal uwielbiam wszystko co się z tym wiąże!

Podobnie z pomocami remontowymi.

Sama nie raz miałam przyjemność używać przeróżnych narzędzi, które mogłyby przyspieszyć prace remontowe lub sprawić, że efekt końcowy pracy będzie bardziej zadowalający. I zawsze mam z tego powodu niebywałą frajdę. Czuję się wtedy jak dziecko, które dostało nową zabawkę. 😀

Skąd pomysł na powstanie strony?

Skoro remont i możliwość aranżowania sprawia mi tyle frajdy, to czemu by nie podzielić się nią z innymi? A może jest więcej osób takich jak ja, które uwielbiają poddawać wnętrza metamorfozom oraz o tym czytać?

To właśnie te dwa pytania, które sama sobie zadałam zmotywowały mnie do stworzenia tej strony. Dzielę się tutaj inspiracjami i daję odpowiedzi na pytania, które sama kiedyś zadawałam.

Rozgośćcie się i czujcie jak u siebie w domu!

Gdzie mnie znajdziesz?

Jeśli chcesz być na bieżąco z moimi budowlanymi wypocinami to zapraszam do śledzenia mnie także w serwisie Flipboard gdzie prezentuje swoje aranżacje : )

Zuzanna Zienkowska

Podziękowania
Chcę serdecznie podziękować zespołowi, który stoi za stroną tarseo.pl ponieważ mocno pomogli mi w dopracowaniu mojego serwisu i doprowadzeniu go do stanu, który macie okazję podziwiać dziś.